Kundërpërgjigjet Rusia, pezullon marrëveshjen me SHBA-të

MOSKË (AA) – Rusia njoftoi se ka pezulluar marrëveshjen me SHBA-të që ofron parandalimin e ngjarjeve negative dhe sigurinë gjatë operacioneve ajrore në Siri, raporton Anadolu Agency (AA).

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne