Deputeti i LSI-së në gjendje të rëndë, niset për kurim jashtë vendit

Deputeti i LSI-së, Gjovalin Kadeli është dërguar jashtë vendit për kurim, pasi ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Deputeti i LSI, Gjovalin Kadeli, duke hyre ne nje seance parlamentare, ku eshte debatuar mes deputeteve te opozites dhe mazhorances.

Kadeli, prej disa ditësh gjendej i shtruar në QSUT nën vëzhgimin e mjekëve pasi ishte diagnostikuar me një sëmundje të rëndë.

Por, gjendja e tij është përkeqësuar ditën e sotme dhe ai është dërguar jashtë vendit me urgjencë për kurim më të specializuar./ lapsi

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne