Disa dite me parë u fotografua me Aneta Ramën , Saimir Tahirit i shkon në shtëpi Gaz Demi

Pas kërkesës së Prokurorisë për hëqjen e mandatit të deputetit t ëish-ministrit të brendshëm Saimir Tahiri, gazetarë ntë shumtë por edhe qytetarë. Por përveç tyre burime për “Fax News” konfirmojnë se në shtëpinë e Tahirit ka qenë edhe  presidenti i Partizanit, Gaz Demi.

Ky i fundit disa ditë më parë u fotografua në një kafene në kryeqytet me Aneta Ramën, nënën e kryeministrit.

Ai ka qëndruar rreth 30 minuta në shtëpinë e Tahirit dhe më pas është larguar. Nuk ka detaje se çfarë mund të jetë biseduar nga ky takim, nëse Demi ka qenë një ndërmjetës mes Ramës dhe Tahirit. (B.H/Shuplaka)

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne