Bota

Fotolajm/ ja imazhet tronditëse të sulmit terrorist në Rusi

Sulmi terrorist i ndodhur në Shën Petersburg të Rusisë ka shkaktuar të paktën 10 viktima dhe 50 të plagosur.

Imazhet tronditëse të këtij sulmi janë shëprndarë me shpejtësi në rrjetet sociale, ku shihen skena të përgjakura apokaliptike.

OPINIONE