Rajoni

Plas humori me PAN-in, Berat Buzhalën e Arbana Xharrën

Zgjedhjet e 11 qershorit në Kosovë befasuan shumë me rezultatet që mori sidomos Vetëvendosja.

Pas pablukimit të rezultateve preliminare shihet se koalicioni PAN nuk mund të bëj qeverinë pa koalicion paszgjedhor dhe siç duket asnjë parti tjetër nuk do të bëj qeverinë bashkë me PDK-në.

Këto rezultate që treguan se PDK ka pësuar rëmje me zgjedhjet e mëhershme ka bërv që në rrjetet sociale të bëjnë humor me këtë fakt.

Në një foto të publikuar shihet se për këto rezultate të papritura të PDK-së është hapur e pamja dhe burrat shkojnë te Berat Buzhala e gratë te Arbana Xharrra.

Në këto sarkazma janë përfshirë Arbana e Berati si përkrahës të PDK-së.

Për më shumë shikoni foton që po qarkullon në rrjetet sociale:
Image

OPINIONE