EtiketeArabia Saudite

Opinion

Hamasi bashkohet përsëri me Teheranin

Nga: Taha Kilinç Një zhvillim i rëndësishëm në javën e kaluar ishte vizita e një delegacioni të nivelit të lartë nga Lëvizja e Rezistencës Islame (Hamas) në...

Bota

Arabia Saudite do të falimentojë

Analisti Nassim Nicholas Taleb ka thënë se Arabia Saudite do të falimentojë. Nicholas Taleb ka ndarë një postim në Twitter, pas deklaratës së Arabisë Saudite...

Opinion

Arabia Saudite po e keqpërdor Mekën

Pas vrasjes së Jamal Khashoggit, mbretëria e Arabisë Saudite ka shfrytëzuar Xhaminë e Madhe në Mekë duke përdorur imamët e saj për të lëvduar, shenjtëruar dhe...

OPINIONE