Çuni i katolikut Fahri Balliu “ia merr në kthesë” Nard Ndokës/ Ja “perla” e radhës

Rekomandimi i Komisionit Europian për hapjen e negociatave për anëtarësim në BE për Shqipërinë dhe Maqedoninë, ka shkaktuar një valë reagimesh.

Ndër këto reagime është edhe ai i çunit të ish-gazetarit të “Zërit të Popullit” Fahri Balliut, njëherësh deputetit të Lulzim Bashës, Klevis Balliu. Deputeti i Lulit, si duket është i magjepsur nga “filozofi” Nard Ndoka, që si duket e ka frymëzim, por tashmë “nxënësi” ia ka kaluar mësuesit, siç thotë një shprehje popullore, “ia ka marrë në kthesë” atij.

Ai u shpreh në studion e emisionit “360 gradë” në televizionin “Ora News”, ekzaktësisht: “Rekomandimi është gjë e mirë, se duhet për integrimin.”

Herë pas here Çuni i Fahriut lëshon “perla” të tilla, që i lë të gjithë gojë hapur. /CNA.al

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne